Termální koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder Slovensko

Krytý komplex je tvořen ze dvou samostatných ačkoli navzájem propojených částí.
Je v provozu celoročně.

Areál, ve které se nachází krytý plavecký bazén, by se mohl nazvat jako malý rodinný aquapark. Bazén má atypický tvar, v níž je možnost plavání i relaxu. Je v provozu od roku 2001, má rozlohu 300 m2, hloubku vody 1,2 m a teplota vody dosahuje 30 °C. Přímo v bazénu se nachází vyvýšený perličkový bazén a dětský bazén. V obou je teplota vody kolem 33 °C. Perličkový koupel snižuje svalové napětí, zlepšuje dýchání a látkovou přeměnu. Kromě toho se tělo ve vodě příjemně masíruje, což dodává pocit relaxu. Dětský bazén s hracími elementy a skluzavkou, které jsou obohaceny o jemné proudy vody slouží dětem pro dokonalou zábavu. Vedle se nacházejí bar, sociální místnosti, sprchy, oddechový prostor a celoroční tobogány.

Druhá část komplexu je zrekonstruovaný polokrytý bazén. Celková plocha bazénu se sedadly po celém obvodu a vodotrysky je 550 m2, z níž je 1/3 krytá a zbývající část otevřená, přístupná přes otvor ve stěně z kryté části. Otevřená část díky vodním tryskám a masážním sprchám poskytuje možnost koupání pod ochranou sálající páry i v nejtužší zimě, venku v přírodě. Teplota vody v bazénu se pohybuje od 38 do 40 °C, hloubka je 0,96 m. Součástí nově zrekonstruovaná části je šatna se 400 skříňkami a kabinkami, saunacentrum se 4 saunami (infra, parní, bylinková, finská), vertikálním bisoláriom, sprchami a různými nabízenými službami.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.