Termální koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder Slovensko

Na otevřeném prostranství 6 hektarového zatravněného areálu se stínem odrostlých okrasných stromů jsou pro návštěvníky koupaliště k dispozici další 4 bazény:

Zrekonstruovaný rekreační bazén se skládá ze 2 částí, plocha dvou částí je spolu 520 m2. Rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády s hloubkou 120 cm a s teplotou vody 36 °C, která má priaznivé účinky na pohybové ústrojí a lidský organismus. Její zastrešená časť chrání návštěvníky před slunečními lúčmi. Vodotrysky a vodopády poskytují masáž těla, čímž dojde k regeneraci celého těla. Rodinný bazén s vodopády se stoupajícím dnem, má hloubku 105 cm a teplotu vody 33 °C. V interaktivním vodním hřišti s "vodní věží" se nacházejí vodopády, vodní sprchy, 500 litrové vědro, vodní clony, vodní děla, skluzavky a kolem bazénu oddechový prostor s lehátky a barem. Kvůli různorodosti atrakcí se mezi rodiči a dětmi považuje za nejlegračnější část termálního koupaliště.

Italský bazén s tobogánem má plochu 300 m2, hloubku 80-160 cm a teplotu vody 28 °C. Nové tobogány nabízejí jedinečný zážitek zažít adrenalin. Zkuste se uvolnit a unášet se proudem vody.
Sportovní - plavecký bazén s plochou 1250 m2, hloubkou 220 cm, teplotou 25 °C. Pro návštěvníky nabízí kondiční, sportovní a rekreační plavání.
Dětský bazén s plochou 280 m2, hloubkou 30 cm, teplotou 33 °C je malý ráj pro děti, které se mohou na tobogánu "Had", hracími elementy jako vodní trychtýř a vodní dělo vyřádit a odnést si mnoho zážitků.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.